Zabiegi laserowe

Zabiegi laserowe

Nowoczesna medycyna estetyczna oraz dermatologia z powodzeniem wykorzystują laser jako narzędzie w wielu procedurach medycznych. Laserowe zabiegi dermatologiczne są bezpieczne i skuteczne. Jest to ważne, ponieważ zabiegi te niejednokrotnie trzeba powtarzać (np. gdy w grę wchodzi laserowe usuwanie owłosienia) dla uzyskania optymalnego efektu.

W naszym Centrum oferujemy Państwu wiele zabiegów z użyciem nowoczesnego sprzętu laserowego – zamykanie naczynek, depilacja, usuwanie tatuaży czy przywrócenie skórze młodszego wyglądu.

Z powodzeniem wykorzystujemy lasery również w zabiegach z zakresu dermatologii (usuwanie brodawek, korekta wrastających paznokci)).

Wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów i nowoczesny sprzęt to gwarancja  komfortu i bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pacjenta.

Bezpieczeństwo zabiegów laserem

Bezpieczeństwo każdego zabiegu laserowego wymaga bezwzględnego wykluczenia przeciwwskazań oraz zapoznania się z zaleceniami na czas po usunięciu tatuażu czy zbędnego owłosienia. Nasi specjaliści na pewno nie podejmą się wykonania zabiegu bez uprzedniego wywiadu z pacjentem oraz poinformowania go o zalecanym postępowaniu.

Zabiegi laserowe, zarówno te  z zakresu medycyny estetycznej jak i laserowe zabiegi dermatologiczne skuteczne są tylko wtedy, kiedy pacjent współpracuje ze specjalistą i bezwzględnie stosuje się jego zaleceń. Dobre ceny, doświadczeni  fachowcy oraz nowoczesny  sprzęt zapewniają skuteczne efekty i zadowolenie naszych pacjentów.

facebook