Ujędrnianie szyi i dekoltu

Ujędrnianie szyi i dekoltu

Skóra szyi i dekoltu jest cienka i niezwykle delikatna, prawie całkowicie pozbawiona gruczołów łojowych. Latem, narażona jest na działanie promieni słonecznych, które ją wysuszają i przyspieszają proces starzenia. Nadmierna ekspozycja na promieniowanie UV często powoduje powstawanie plam posłonecznych.

Niestety często podczas wieczornej pielęgnacji skupiamy się na twarzy, zapominając o prawidłowej pielęgnacji szyi i dekoltu. Wszystkie te czynniki powodują, że skóra na szyi i dekolcie traci elastyczność, wiotczeje, pojawiają się zmarszczki.

Aby szyja i dekolt nie zdradzały naszego wieku musimy stosować w codziennej pielęgnacji kremy nawilżające, regenerujące i przeciwzmarszczkowe, odpowiednie do naszego wieku.

Z pomocą w codziennej pielęgnacji szyi i dekoltu przychodzi nam medycyna estetyczna, która oferuje wiele zabiegów mogących poprawić wygląd i kondycję naszej skóry.

W naszym Centrum Medycznym możemy wykonać szereg zabiegów dzięki, którym skóra odzyska dawny blask, będzie nawilżona i napięta, bez przebarwień i zmarszczek. Należą do nich min. zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego CO 2, mezoterapia igłowa, zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego. Rezultatem wykonania serii wybranych zabiegów będzie wyraźna poprawa gęstości i napięcia skóry, a co za tym idzie młodszy wygląd.

facebook