Wenerologia

Wenerologia

Wenerologia

Wenerologia to dziedzina medycyny zajmująca się rozpoznawaniem i leczeniem chorób przenoszonych drogą płciową, tzw. chorób wenerycznych.

Choroby weneryczne są groźne dla zdrowia, a czasami nawet dla życia pacjenta oraz jego partnerów. Jeśli zaobserwujemy objawy, takie jak swędzenie, wypryski, zaczerwienienie, bądź ból w okolicach intymnych, należy jak najszybciej udać się do lekarza wenerologa (dermatologa).

W Centrum Medycznym Hipokrates zajmujemy się pełną diagnostyką i leczeniem chorób przenoszonych drogą płciową. Gwarantujemy Państwu całkowitą dyskrecję oraz komfort leczenia. Naszą zasadą jest szybkie postawienie diagnozy oraz podjęcie właściwego i skutecznego leczenia.

Kiedy należy udać się do wenerologa?

Z pomocy wenerologa należy skorzystać, gdy:

  • zauważymy zmiany na skórze lub błonach śluzowych
  • zauważymy niepokojące objawy w okolicach intymnych (wypryski, zaczerwienienie, swędzenie, ból niewiadomego pochodzenia)

Warto pamiętać, że do lekarza powinni udać się oboje partnerzy seksualni, ponieważ tylko wtedy terapia przyniesie oczekiwane efekty.

Wenerolog w Szczecinie i Stargardzie w Centrum Medycznym Hipokrates przeprowadza dokładny wywiad, badanie a następnie proponuje leczenie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Szanowni Państwo.

Z uwagi na zagrożenie Coronavirusem (COVID-19) Centrum Medyczne Hipokrates będzie zamknięte do odwołania.

Wspieramy akcje „zostań w domu” w trosce o naszych pacjentów oraz personel.

Zapewniamy Państwa o możliwości skorzystania z usług medycznych naszego Centrum po ustaniu zagrożenia epidemiologicznego.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Działamy w trosce o zdrowie i wspólne bezpieczeństwo.

Zespół CM Hipokrates

facebook