Modelowanie twarzy

Modelowanie  twarzy

Wraz z wiekiem na twarzy pojawiają się zmarszczki, zmniejsza się ilość tkanki tłuszczowej i twarz zaczyna tracić objętość. A co za tym idzie zmianie ulega również kontur twarzy. Pojawiają się ostre rysy twarzy, powodujące, że wyglądamy zdecydowanie starzej.

Wskazania

Zabiegi wolumetryczne są sposobem na przywrócenie twarzy młodego wyglądu. Wolumetria polega na korekcji objętości tkanek miękkich oraz poprawieniu zarysu twarzy, szczególnie w miejscach, gdzie nastąpiło zmniejszenie ilości tkanki podskórnej.
Preparaty stosowane do zabiegu wolumetrii są specjalnymi odmianami kwasu hialuronowego, są gęstsze i trwalsze od zwykłych wypełniaczy.

Przeciwwskazania

  • ciąża i laktacja
  • czynna opryszczka
  • stan zapalny skóry w strefie zabiegu
  • przyjmowanie leków przeciwkrzepliwych
  • alergia na składniki preparatu

Przed zabiegiem

Zabieg poprzedza konsultacja lekarska, na której omawiane są wszelkie aspekty związane z zabiegiem.

Zabieg

Odpowiednio dobrany preparat podaje się w głębsze warstwy skóry przy pomocy kaniuli. Zabieg wykonujemy w znieczuleniu miejscowym.
Po zabiegu może pojawić się lekkie pieczenie, zasinienie, zaczerwienienie lub obrzęk. Objawy są tymczasowe i mijają po 2 -3 dniach.

Po zabiegu

Wstrzyknięcie preparatu nie powoduje zazwyczaj żadnych skutków ubocznych, zdarzają się jednak niewielkie krwiaczki w miejscach wkłuć, które szybko ustępują.

Tuż po zabiegu należy unikać gorących napojów.

Efekty

Efektem zabiegu jest poprawa owalu twarzy, a także likwidacja lub spłycenie wielu zmarszczek. Twarz nabiera młodszego wyglądu, poprawia się linia żuchwy, a policzki są ładnie ukształtowane.
Rezultat zabiegu utrzymuje się nawet ok. 18 miesięcy.

PRZED

Bez nazwy

PO

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
facebook