Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Przeszczep włosów

W Centrum Medycznym Hipokrates wykonujemy przeszczep włosów u pacjentów, u których doszło do wyłysienia lub przerzedzenia kosmyków na skutek choroby, zmian hormonalnych czy przebytych urazów. Do transplantacji wykorzystujemy urządzenie S.A.F.E.R.

Botox

Do walki z oznakami starzenia się skóry można wykorzystać botox. Toksynę botulinową zwaną potocznie jadem kiełbasianym stosuje się do wypełnienia zmarszczek w okolicach twarzy. Tego typu zastrzyki używane są ponadto w leczeniu nadpotliwości.

Kwas hialuronowy

Pacjenci pragnący wymodelować usta lub zredukować głębokość zmarszczek mogą sięgnąć po kwas hialuronowy. Iniekcje z tą substancją mają za zadanie poprawiać elastyczność cery, nawilżać ją, a tym samym minimalizować widoczność oznak starzenia się skóry.

Modelowanie ust

Powiększenie lub modelowanie ust? W Centrum Medycznym Hipokrates przeprowadzamy również tego typu zabiegi. W ich trakcie w wybraną okolicę wstrzykujemy kwas hialuronowy, czyli substancję naturalnie występującą w organizmie człowieka.

Regeneris – osocze bogatopłytkowe

Drobne zmarszczki, blizny potrądzikowe, brak elastyczności cery albo łysienie? Pomóc zlikwidować te problemy może zabieg Regeneris, w trakcie którego pacjentowi podaje się osocze bogopłytkowe pobrane z jego krwi.

Redukcja tkanki tłuszczowej

Osoby borykające się z nadprogramowymi kilogramami mogą wypróbować zabieg lipolizy iniekcyjnej. Redukcja tkanki tłuszczowej zachodzi pod wpływem zniszczenie adipocytów w wyniku podania zastrzyków z preparatem Aqualyx. Usuwanie przebarwień Melasma, plamy posłoneczne, piegi – pacjenci uskarżający się na tego typu problemy natury estetycznej mogą poddać się kuracji depigmentacyjnej z wykorzystaniem kremów Cosmelan/Dermamelan, których zadaniem jest usuwanie przebarwień.

Bezoperacyjny lifting twarzy

Utrata jędrności i elastyczności skóry, opadanie tkanek, zmarszczki – z takimi problemami można się nierzadko uporać stosując bezoperacyjny lifting twarzy nićmi Aptos. Zabiegowi poddawane są różne części ciała w tym twarz, dekolt, biust, brzuch i uda.

Sculptra – kwas polimlekowy

Czym jest Sculptra? To zabieg, w czasie którego do wnętrza tkanek dostarczany jest z pomocą iniekcji kwas polimlekowy. Jego zadaniem jest pobudzać komórki do szybszej produkcji odpowiedzialnego za elastyczność cery kolagenu.

Radiesse

Jaki efekty można uzyskać po poddaniu się zabiegowi Radiesse? Przede wszystkim wygładzenie zmarszczek i poprawę konturu twarzy na skutek wstrzyknięcia preparatu wypełniającego zawierającego hydroksyapatyton wapnia.

Mezoterapia igłowa

Z jakimi problemami natury estetycznej może sobie poradzić mezoterapia igłowa? Ten zabieg przeprowadza się u pacjentów borykających się m.in. z cellulitem, rozstępami, bliznami, przebarwieniami, drobnymi zmarszczkami oraz łysieniem.

Przeszczep tkanki tłuszczowej

Myślicie Państwo o powiększeniu biustu czy pośladków? W tym celu można wykorzystać przeszczep tkanki tłuszczowej. Ta metoda modelowania jest uważana za bezpieczniejszą niż inne, gdyż do jej przeprowadzenia wykorzystywany jest materiał pobierany od pacjenta.

Dermapen

Poprawa kondycji skóry w gabinecie medycyny estetycznej? Jest to możliwe, jeśli zastosuje się zabieg Dermapen. W jego trakcie do wewnętrznych tkanek wstrzykiwane są substancje stymulujące naturalną odnowę cery.

Peeling migdałowy

Oczyszczenie twarzy, spłycenie drobnych zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień i ogólna poprawa kondycji cery, zwłaszcza tej trądzikowej? Takie skutki może mieć peeling migdałowy, który wykonujemy w Centrum Medycznym Hipokrates.

Peeling glikolowy

Jak szybko poprawić wygląd i kondycję skóry? Pomocny może się okazać peeling glikolowy, który ma za zadanie złuszczyć martwe warstwy naskórka, doprowadzając tym samym do odsłonięcia tych nowych, nieuszkodzonych.

Peeling kwasem trójchlorooctowym/TCA

Jednym z zabiegów, które przyprowadzamy w Centrum Medycznym Hipokrates, jest peeling kwasem trójchlorooctowym/TCA. Wskazaniem do jego zastosowanie są przebarwienia, drobne zmarszczki, rozszerzone pory i blizny, w tym te potrądzikowe.

Modelowanie twarzy

Poprawa owalu, a przy tym spłycenie zmarszczek? Takie efekty można osiągnąć decydując się na modelowanie twarzy kwasem hialuronowym. Ten zabieg również przeprowadzamy w Centrum Medycznym Hipokrates.

Mikrodermabrazja

Odświeżenie wyglądu cery, spłycenie zmarszczek, zmniejszenie widoczności przebarwień? Takie efekty nierzadko daje mikrodermabrazja, czyli zabieg, w trakcie którego dochodzi do kontrolowanego starcia naskórka i odsłonienia nowych, nieuszkodzonych warstw skóry.

Nadpotliwość

Cierpicie Państwo na nadpotliwość? Jednym ze sposobów leczenia tej dolegliwości są zastrzyki z toksyną botulinową. Wstrzyknięty botox blokuje działanie zakończeń nerwowych odpowiedzialnych za wydzielanie potu.

facebook